Основна та старша школа

Шановні колеги! Методичні матеріали для впровадження курсу "Вчимося  жити разом" можна скачати за посиланням.


Тренінг 1. 27-29 квітня 2016 року (ЗОІППО)

З 27 по 29 квітня 2016 року у Запорізькому інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся перший тренінг у межах підготовки вчителів базових навчальних закладів Запорізької області до впровадження проекту "Вчимося жити разом" в основній та середній школі. На тренінгу учасники ознайомилися з методикою навчання на засадах життєвих навичок та особливостями проведення уроку-тренінгу з основ здоров'я. Кожен учасник мав змогу спробувати себе у ролі тренера у процесі апробації запропонованих до впровадження уроків. 

Тренери: Биваліна Ліна Євгенівна та Прус Світлана Георгіївна.

Враження тренерів про роботу на тренінгу
Вот и прошёл первый тренинг проекта «Учимся жить вместе» для учителей Запорожской области. В течение трёх дней участники ознакомились с концепцией проекта , методикой преподавания тренингового курса, отработали и лично провели уроки-тренинги. Команда подобралась замечательная. Когда собираются единомышленники, то всё получается. Поэтому время пролетело незаметно. Было приятно и интересно работать с коллегами, обмениваться опытом, отдавать и получать для себя что-то новое. Огромное спасибо за добрые слова и замечательные пожелания тренерам. Желаем всем участникам поделиться полученными знаниями и опытом на местах, воплотить в жизнь все разработки уроков данного курса. Пусть наши ученики развивают на уроках «Основ здоровья» такое важное в наше время умение жить вместе!

Про перебіг тренінгу та його атмосферу дивіться у фотоальбомі.
Враження учасників тренінгу в фотоальбомі.

Анкети учасників тренінгу

Тренінг 2. 30.05-01.06.2016 року (ЗОІППО)
 З 30 травня по 01 червня 2016 року у Запорізькому інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся тренінг для вчителів основної та старшої школи з методики викладання курсу "Вчимося жити разом".

Тренери: Півненко Юлія Володимирівна та Прус Світлана Георгіївна.

Фотоальбом тренінгу

Відеоролик про життя на тренінгу


Відгуки учасників про тренінг

Тренінг 3. 30.05-01.06.2016 року (ЗОІППО)
 З 30 травня по 01 червня 2016 року у Запорізькому інституті післядипломної педагогічної освіти відбувся тренінг для вчителів основної та старшої школи з методики викладання курсу "Вчимося жити разом".

Тренери: Биваліна Ліна Євгенівна та Науменко Ганна Олександрівна.Фотоальбом тренінгу


Тренінг 4. 30.05-01.06.2016 року (м. Токмак)

З 30 травня по 01 червня 2016 року у Токмацькій спеціалізованій школі  І-ІІІ ступенів №2 ім. Героя Радянського Союзу О.М.Кота відбувся тренінг для вчителів основної та старшої школи з методики викладання курсу "Вчимося жити разом".


Тренери: Заводько Вікторія Валеріївна і Тверда Інна Леонідівна.

Фотоальбом тренінгу

Тренінг 5. 02.-03.06, 06.06.2016 року (м.Бердянськ)
02, 03 та 06 червня 2016 року у Бердянській гімназії №3 "Сузіря" відбувся тренінг для вчителів основної та старшої школи з методики викладання курсу "Вчимося жити разом".

Тренери: Заводько Вікторія Валеріївна та Прус Світлана Георгіївна.

Фотоальбом тренінгу

Відгуки учасників про тренінг

Тренінг 6. 02.-03.06, 06.06.2016 року (м.Мелітополь)
02, 03 та 06 червня 2016 року у Мелітопольській гімназії №5 відбувся тренінг для вчителів основної та старшої школи з методики викладання курсу "Вчимося жити разом".

Тренери: Науменко Ганна Олександрівна та Тверда Інна Леонідівна.

Фотоальбом тренінгуВідгуки учасників про тренінг


Тренінг 7. 07.-09.06.2016 (Запорізький ліцей №34)
З 07 по 09 червня 2016 року у Запорізькому ліцеї №34 відбувся тренінг для вчителів основної та старшої школи з методики викладання курсу "Вчимося жити разом".


Тренери: Півненко Юлія Володимирівна та Прус Світлана Георгіївна.

Фотоальбом тренінгу

Відеоролик про життя на тренінгу
Тренінг 8. 07.-09.06.2016 (м.Токмак)

З 07 по 09 червня 2016 року у у Токмацькій спеціалізованій школі  І-ІІІ ступенів №2 ім. Героя Радянського Союзу О.М.Кота  відбувся тренінг для вчителів основної та старшої школи з методики викладання курсу "Вчимося жити разом".


Тренери:  Науменко Ганна Олександрівна та Тверда Інна Леонідівна.

Фотоальбом тренінгу


Тренінг 9. 07.-09.06.2016 (Запорізька ЗОШ №52)
З 07 по 09 червня 2016 року у ЗОШ №52 відбувся тренінг для вчителів основної та старшої школи з методики викладання курсу "Вчимося жити разом".


Тренери: Биваліна Ліна Євгенівна та Заводько Вікторія Валеріївна.

Фотоальбом тренінгу


Тренінг 10. 10.06, 13.-14.06.2016 (м.Мелітополь, гімназія №5)

З 10 по 14 червня 2016 року у Мелітопольській гімназії №5 відбувся тренінг для вчителів основної та старшої школи з методики викладання курсу "Вчимося жити разом".

Тренери: Науменко Ганна Олександрівна та Півненко Юлія Володимирівна.Фотоальбом тренінгуТренінг 11. 10.06, 13.-14.06.2016 (м.Бердянськ, гімназія №3 "Сузіря")
З 10 по 14 червня 2016 року у Бердянській гімназії №3  "Сузіря" відбувся тренінг для вчителів основної та старшої школи з методики викладання курсу "Вчимося жити разом".

Тренери: Заводько Вікторія Валеріївна і Биваліна Ліна Євгенівна.

Фотоальбом тренінгу

Тренінг 12. 15-17.06.2016 (м.Запоріжжя, ЗОІППО)
З 15 по 17 червня 2016 року у Запорізькому інституті післядипломної педагогічної освіти  відбувся тренінг для вчителів основної та старшої школи з методики викладання курсу "Вчимося жити разом".

Тренер: Півненко Юлія Володимирівна.
Фотоальбом тренінгуТренінг 13. 15-17.06.2016 (м.Запоріжжя)
З 15 по 17 червня 2016 року у Запорізькій гімназії №31  відбувся тренінг для вчителів основної та старшої школи з методики викладання курсу "Вчимося жити разом".

Тренер: Тверда Інна Леонідівна.

Фотоальбом тренінгу

4 коментарі:

 1. 01 червня 2016 року завершилось навчання з методики викладення тренінгового курсу "Вчимося жити разом" в основній та старшій школі на засадах розвитку життєвих навичок, яке тривало з 30 травня по 01 червня 2016 року. Хочеться сказати велике спасибі тренерам Півненко Юлії Володимирівні та Прус Світлані Георгіївні за отриманні знання та практичні навички проведення уроку-тренінгу з основ здоров'я.

  ВідповістиВидалити
 2. З 10.06 по 14.06 2016 року в Мелітопольській гімназії №5 завершилось навчання з методики викладання тренінгового курсу "Вчимося жити разом"в основній та старшій школі на засадах розвитку життєвих навичок. Як керівник методичного об'єднання вчителів основ здоров'я виражаю вдячність організаторам проекту. Особливо хочеться відмітити наших найкращих тренерів Півненко Юлію Володимирівну та Науменко Ганну Олександрівну за позитивні емоції, за добру атмосферу ,яка вирувала ці дні. На протязі тренінгових курсів ми оволоділи методикою викладання цього курсу, розібрали на практиці уроки, з якими ми можемо впевнено йти викладати у школи з вересня місяця . Кожен з нас спробував себе у ролі тренера . Влітку я працюю вихователем у дитячому літньому оздоровчому таборі «Морський» пгт Кирилівка, та деякі з цих уроків я обов’язково проведу, як виховну годину. Ці уроки містять в собі багато елементів тренінгу, такі як : руханки, знайомства, рефлексія , їх можна використовувати у повсякденному табірному житті . Що стосується мене, то ці вправи я почну використовувати з 24 червня на другій зміні .Дякую за нові ідеї. З повагою та вдячністю керівник Мелітопольського міського методичного об′єднання вчителів основ здоров′я Булига Дмитро Павлович.

  ВідповістиВидалити
 3. Сьогодні в Мелітопольській Гімназії №5 , на жаль, завершились навчання з тренінгу "Вчимося жити разом". Хочу поділитися своїми яскравими враженнями від тренінгу "Вчимося жити разом".Три дні пролетіли як один, час спливав непомітно, і хоч кожна хвилина була зайнята, але цікава робота, нові, сучасні, цікаві завдання і вправи не викликали відчуття втоми і нутьги. Наші тренери Півненко Юлія Володимирівна і Науменко Ганна Олександрівна це Професіонали і Майстри. Я обов*язково буду використовувати методичні розробки і матеріали, тренінгові вправи на уроках основ здоров*я та біології, на класних годинах та предметних тижнях. Дякую Вам за те, що показали новий, сучасний, креативний, творчий рівень проведення тренінгів. В мене залишились приємні спогади від спілкування і навчання. Дякую! Вчитель Основ здоров*я Зош № 4 Сізова Лілія Еріджепівна.

  ВідповістиВидалити
 4. Ще декілька годин тому в Мелітопольській гімназії №5 відбувся, останній в моєму плані, тренінг з методики викладання курсу "Вчимося жити разом" в основній та старшій школі. Емоції переповнюють...
  Досвід, навички спілкування, методика викладання та тренінгові розробки, нові друзі, усмішка та слова подяки...Все це налаштовує на бажання працювати, творити.
  Переказую слова багатьох учасників, що неможливо втримати бажання впроваджувати тренінги в шкільне життя. Як вчитель біології, планую ввести елементи тренінгу в роботу на уроці. Руханки, знайомства, рефлексія - обов'язково увійдуть в структуру уроків біології. А тренінг про майбутні професії можливо використовувати на уроках біології в 9 класі.
  Матеріали тренінгу вже використовувала в виховній роботі з учнями на останніх класних годинах перед літніми канікулами. Багато елементів було узято для випускних заходів.
  Тренінговий курс "Вчимося жити разом" змінює ставлення до викладання та дарує нових друзів!
  За час проведення тренінгу команда тренерів Запорізької області стала для мене справжньою родиною. Півненко Юлія, Биваліна Ліна та Тверда Інна - колеги по тренінгу, цікаві особистості, професіонали та друзі!!!!!Дякую за спілкування, добрі та щирі емоції, досвід.
  З повагою та вдячністю Науменко Ганна.

  ВідповістиВидалити